Çay Dükkanı'na Hoşgeldiniz!

SEPET

Boş 

Çay Dükkanı Nedir?

Çay Dükkanı, dünyanın her yerinden yüzlerce çeşit çayı ayağınıza getiren, sadece çay ve çay keyfine odaklanmış bir online mağazadır.

Dükkanımızda Neler Var?


 

Tüm Dünya'dan Özel Çaylar

Çayın anavatanı Çin'den, mistik tatların ülkesi Hindistan'a, beş çayını dünya litaratürüne sokan İngiltere’den ülkemize kadar uzanan çok geniş bir coğrafyadan en özel çaylar Ahmad Tea, Chado, Beta Tea, Lipton ve Howdah gibi en prestijli dünya markaları aracılığıyla evinize geliyor. Üstelik darjeeling, oolong, rooibos, seylan, assam garnet, chai tea latte gibi yüzlerce çeşit ürün yelpazesiyle...


Çay ve Sağlık

Tabiatın kalbinden gelen, en doğal ve en etkili bitkilerle hazırlanmış onlarca çeşit bitki çayı bir arada. Aşırı kilo, stres, soğuk algınlığı, baş ağrısı, selülit ve daha bir çok rahatsızlık için bitki çaylarımıza göz atmalısınız. Unutmayın en sağlıklı yöntem en doğal olandır.


Çay Keyfi ve Aksesuarlar

Çay keyfinize eşlik etmesi için tatlı ve tuzlu atıştırmalıkları da dükkanımıza ekledik. Ayrıca çaylarınızı en leziz şekilde demlemeniz ve sunmanız için birbirinden şık ve kullanışlı porselen kupalar, teapotlar, demlikler, çay setleri ve daha bir çok çay aksesuarı da Çay Dükkanı'nda!


Çay Dükkanı Avantajları

Çay Dükkanı’nda bir çok çayı tek noktadan hızlı, zahmetsiz ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri aynı gün gönderiyor ve alanında uzman müşteri hizmetlerimiz ile sizleri satış öncesi - sonrası da yalnız bırakmıyoruz. Dilerseniz ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.


Ayrıca satın aldığınız veya merak ettiğiniz çaylarla alakalı çeşitli tavsiye ve püf noktalarının bulunduğu blogumuzu sizler için sürekli güncelliyoruz.


Çay ve çay keyfine dair her konuda bize ulaşabilirsiniz: