Çay Dükkanı'na Hoşgeldiniz!

SEPET

Boş 

Müşteri Hizmetleri

Paketleme & Gönderim

“Çay Dükkanı”nda satılan tüm ürünler, üreticileri tarafından hazırlanmış orjinal paketlerinde ve ürün sayfasında belirtilen gramajda satışa sunulur. Tüm paketler hava almayacak biçimde üretilmiş olup, ilk defa sizin tarafınızdan açılacak şekildedir. “Çay Dükkanı”nda yer alan ürün görselleri temsilidir.

Çaylarımız ve çay keyfinize eşlik edecek tüm ürünler; en iyi şartlarda, zarar görmeksizin size ulaşacak şekilde paketlenir ve gönderilir.

Teslim aldığınız paket ya da içeriğinin zarar gördüğünü düşündüğünüz takdirde lütfen kargo görevlisine tutanak düzenlettirin ve “Çay Dükkanı” ile iletişime geçin. Stok durumu müsait olduğu sürece, en kısa süre içinde yeni bir paket tarafınıza ulaştırılacaktır.

“Çay Dükkanı”nda 'Stokta Var' ibaresini gördüğünüz tüm ürünler en fazla 72 saat içinde kargoya verilmektedir. Buna rağmen, mümkün olduğunca aynı gün veya 24 saat içinde kargoya vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Gün içerisinde saat 15:00'ten sonra ve haftasonları verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içinde gönderilir.

Gönderimlerimiz, iş ortağımız Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılmaktadır. Genellikle gönderimin ertesi günü ve en çok 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Kapıda ödeme ile alınan ürünler ise Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Tahmini teslimat süresi 1-4 gün arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca haftasonları alınan siparişler MNG Kargo prosedürüne uygun zaman diliminde ilgili adrese gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Bu işleyişten ''Çay Dükkanı'' sorumlu değildir.

“Çay Dükkanı” siparişinizi en hızlı şekilde ulaştırabilmek için çalışmaktadır. Fakat taşıma sırasında oluşabilecek gecikmelerden sorumlu tutulamaz.

Gönderimini gerçekleştirdiğimiz ancak alıcı/müşteri kaynaklı teslimat sorunlarından ''Çay Dükkanı'' sorumlu tutulamaz. Bu durumlarda alıcı/müşteri telefon ve mail ile ürününü teslim alması yönünde bilgilendirilir ve kargo firması ürünü, prosedürü gereğince şubede bekletir. Ancak bu bekleme süresi kargo firmasının maksimum bekleme süresine ulaştığında ürünün geri gönderimi gerçekleştirilmektedir. Bu gibi durumlarda ''Çay Dükkanı'' alıcı/müşteri'nin ödediği toplam tutardan ekstra kargo masrafları ve nakliyeden kaynaklı oluşabilecek hasarların masraflarını düşerek; kalan meblağı alıcı/müşteriye geri öder.

Gönderim ücretimiz Türkiye geneli için sabitlenmiş olup, 6.90 Türk Lirasıdır. Sepet tutarı 150 TL ve üstündeki siparişlerde* kargo ücreti “Çay Dükkanı” tarafından karşılanır.

Kapıda ödeme sistemini kullanan siparişlere tahsilat bedeli olarak 5 TL eklenmektedir.

Fiyatlar ve Stok Bilgisi

“Çay Dükkanı” her zaman en iyi fiyat ve dilediğiniz her an ürünleri size ulaştırmak için çalışmaktadır. Sitemizdeki fiyat, stok ve ürün bilgileri anlık olarak güncellenmesine rağmen, nadiren de olsa ilgili verilerde farklılıklar olabilir. İhtilaflı durumlarda, imkanlar çerçevesinde tüketici lehine çözüm üretilecektir.

Bunun yanında “Çay Dükkanı” sitesinde bulunan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

İade

Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu konuda tek şart, ürün paketinin açılmamış ve zarar görmemiş olmasıdır. Ürünlerin “Çay Dükkanı”na ulaşmasını müteakip, iade departmanımız ürünleri gözden geçirecek ve iade ücreti 3-10 gün arasında ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına yatırılmasını sağlayacaktır.

İade edeceğiniz ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ile, paket hasar görmemiş, kullanılmamış, çay ve gıda ürünleri için paketi açılmamış olmak kaydıyla “Çay Dükkanı” iletişim adresine Yurtiçi Kargo vasıtasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Faturanın alt kısmında yer alan iade formu mutlaka doldurulmalıdır, aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti “Çay Dükkanı” tarafından karşılanmaz.

Kurumsal müşterilerimiz, kargo fiyatı dahil edilmeden ‘Ürün Birim Fiyatı x Adet + KDV’ formülüyle düzenlenmiş ‘İade Faturası’ düzenlemelidir. Tüzel kişilerce yapılan sipariş iadeleri, ‘İade Faturası’ düzenlenmediği takdirde kabul edilememektedir.

İadelerle ilgili her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın.

İade Adresi

Yukarıdaki şartları sağlayan sipariş iadelerinizi lütfen bu adrese gönderiniz:

Alıcı: Üretmake İnt. Rek. Bil. Yaz. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. / Çay Dükkanı 

Adres: Küplüce Mahallesi Saray Camii Sokak No:6/A Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0216 422 93 49

Sipariş İptali

Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. İlgili ücret kredi kartına 7-14 gün içinde iade edilecektir. Bu süre bankalar tarafından belirlenmektedir.

Uluslararası Satışlar

“Çay Dükkanı” şu an için yalnızca Türkiye’de yaşayan müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürünlerimizin bulunduğunuz ülkeye gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ilgilendiğiniz ürünler ve yaşadığınız ülkeyle ilgili bize yazın.

Talepler doğrultusunda yakın gelecekte yurtdışı gönderimlerimiz olacaktır.