150 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

Hakkımızda

Çay Dükkanı Nedir? 

  Sohbetinize eşlik etmeye geldik. 

 

Dünyanın dört bir yanında çay; yalnızca bir içecek değil aynı zamanda bir kültür olarak da kendini binlerce yıldır var ediyor. Çay Dükkanı; hem yerel hem de dünya lezzetlerini çay tutkunları ile buluşturuyor. 


Dükkanımızda Neler Var? 

 

Dünyanın her yanında farklı lezzet, aynı keyif… 

 

Çin’den Hindistan’a, Japonya’dan İngiltere’ye kadar pek çok farklı lezzet var. Aromaları ile sohbetlerinize, kahvaltılarınıza, küçük molalarınıza eşlik eden çeşitlerin dışında sağlığınıza iyi gelebilecek bitki çaylarımız da dükkanımızda yer alıyor. 


Burada dünyaca ünlü olan markaların kaliteli çaylarını ve en seçkin lezzetlerini keşfedebilir,  en klasik ve vazgeçilmez tatların yanı sıra ruhunuza  ve bedeninize iyi gelecek sağlık çaylarını ve  envai çeşit bitki - meyve çaylarını bulabilirsiniz. 


Yalnızca çay değil, çayı tamamlayan çeşit çeşit aksesuarlar da Çay Dükkanı’nda! Favori kupalarınız, çay saatinizin simgesi demlikleriniz ve çay demlerken ihtiyacınız olan ekipmanlar için de bizim dükkanı ziyaret edebilirsiniz. 

  

Peki, Neden Çay Dükkanı?


Çay, bizim tutkumuz ve milyonlarca insanla aynı tutkuyu paylaşmak bizi dinç tutuyor!. 

 

İstedik ki; çay keyfini yaşamadan önce kaliteli bir alışveriş deneyimi de yaşayın ve bu özel içeceğin hayatınıza nasıl dokunduğunu fark edin. bu nedenle de memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutuyoruz. 


Çay Dükkanı’na gelen her siparişe, müşterilerimizi mutlu edecek değerli bir armağan gözü ile bakarız.


Siparişlerinizle tek tek ilgilenir ve umduğunuz gibi siparişinizin en geç 48 saat içinde teslim edilmesini sağlarız.


Herhangi bir sorun ya da aksaklık çıkması halinde ise size tam anlamıyla destek verir ve çözüm getirmeye çalışırız. Memnun kalmadığınız ürünlerin ise iadesini koşulsuz olarak yapabilirsiniz. 


Çay Dükkanı olarak sizinle sadece bir alışveriş deneyimini paylaşmak değil, çaya dair her anda size eşlik etmek istiyoruz. Bu yüzden de yalnızca çay satmakla ilgilenmiyoruz. Keyfinizin bu önemli eşlikçisini size ulaştırırken çay kültürüne dair bildiklerimizi de paylaşıyoruz. Çay demlerken dikkat edileceklerden çay içerken hazırlanacak tariflere kadar çay ile ilgili pek çok konuda blog yazıları yazıyoruz. 


E, öyleyse sizi de bir çay içmeye BİZE bekliyoruz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.