150 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

Ödeme ve Teslimat

      SÜRÜCÜ OTO. TEK.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TESLİMAT


“Çay Dükkanı”nda satılan tüm ürünler, üreticileri tarafından hazırlanmış orjinal paketlerinde ve ürün sayfasında belirtilen gramajlarda satışa sunulur. Tüm paketler hava almayacak biçimde üretilmiş olup, ilk defa sizin tarafınızdan açılacak şekildedir. “Çay Dükkanı”nda yer alan ürün görselleri temsili olup görselde görüldüğü şekilde tarafınıza ulaşmayabilir.

 

“Çay Dükkanı”nda satılan tüm ürünler; korunaklı ve sağlık koşullarına uygun şekilde, kargo esnasında zarar görmemesi için dayanıklı kutulama malzemeleri ile paketlenir ve gönderilir. Ancak kargo firmalarının taşıma koşulları “Çay Dükkanı”nın kontrol edemeyeceği bir alan olduğu için sevkiyat esnasında oluşabilecek hasarlar ve aksaklıklar “Çay Dükkanı”nın sorumluluğunda değildir.

 

Teslim aldığınız paket ya da içeriğinin zarar gördüğünü düşündüğünüz takdirde lütfen kargo görevlisine tutanak düzenlettirin ve “Çay Dükkanı” ile iletişime geçin. Stok durumu müsait olduğu sürece, en kısa süre içinde yeni bir paket tarafınıza ulaştırılacaktır. 

 

“Çay Dükkanı”nda 'Stokta Var' ibaresini gördüğünüz tüm ürünler en fazla 72 saat içinde kargoya verilmektedir. Lakin ekip olarak, mümkün olan her siparişi aynı gün veya 24 saat içinde kargoya vermek için elimizden geleni yapıyoruz. 

 

Hafta içinde saat 14:00'ten sonra ve/veya cumartesi - pazar verilen tüm siparişler, takip eden ilk iş günü içinde gönderim için hazır hale getirilir. 

 

Gönderimlerimiz, Sürat Kargo tarafından ulaştırılmaktadır. Genellikle gönderilerimiz kargoya teslim edildikten sonra; 1 - 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ancak mücbir sebepler, kaza, teknik aksaklıklar, ulusal veya global afetler, toplumsal infial yaratan durumlar vb. teslimat sürelerinde sarkmalara yol açabilmektedir.

 

Kapıda ödeme ile alınan ürünler ise Surat Kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Tahmini teslimat süresi 1 - 4 gün arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca haftasonları alınan siparişler Surat Kargo prosedürüne uygun zaman diliminde ilgili adrese gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Bu işleyişten ''Çay Dükkanı'' sorumlu değildir. 

 

Gönderimini gerçekleştirdiğimiz ancak alıcı/müşteri kaynaklı teslimat sorunlarından ''Çay Dükkanı'' sorumlu tutulamaz. Bu durumlarda alıcı/müşteri telefon ve mail ile ürününü teslim alması yönünde bilgilendirilir ve kargo firması ürünü, prosedürü gereğince şubede bekletir. Ancak bu bekleme süresi kargo firmasının maksimum bekleme süresine ulaştığında ürünün geri gönderimi gerçekleştirilmektedir. Bu gibi durumlarda ''Çay Dükkanı'' alıcı/müşteri'nin ödediği toplam tutardan ekstra kargo masrafları ve nakliyeden kaynaklı oluşabilecek hasarların masraflarını düşerek; kalan meblağı alıcı/müşteriye geri öder. 

 

Gönderim ücretimiz Türkiye geneli için sepet tutarı 100 TL ve üstündeki siparişlerde kargo ücreti “Çay Dükkanı” tarafından karşılanır. 

 


  ÖDEME

 

Çay Dükkanı’nda alışverişlerinizi 256Bit SSL Sertifikası ile %100 güvenli alışveriş altyapısını kullanarak Visa, Mastercard ve American Express kredi kartları ile yapabilirsiniz. 

 

Kredi kartı özelliği olmayan kartlar üzerinden sipariş işlemi gerçekleştirilememektedir. Ek olarak yabancı ülke kartlarıyla yapılacak ödeme işlemleri de kabul edilmemektedir. 

 

Çay Dükkanı’nda ödeme yöntemleri arasında yer alan kapıda ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve banka transferi (havale/eft) ile ödeme seçenekleri dönem dönem değişiklik gösterebilir veya pasif duruma getirilebilir. Ek olarak yabancı ülke kartlarıyla yapılacak ödeme işlemleri de kabul edilmemektedir.

 

Çay Dükkanı'ndan yaptığınız alışverişlerinizde taksit seçeneği bulunmamaktadır.Çay Dükkanı’nda gördüğünüz tüm ürünler KDV dahil fiyatlarıyla yer almaktadır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.