150 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

Garanti ve İade Koşulları

      SÜRÜCÜ OTO. TEK.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 


İADE


Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

 

İade Koşulları


- İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. 


- Ürünler kullanılmış, yıpranmış,  bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. 


- İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir. 


- Ürünlerin “Çay Dükkanı”na ulaşmasını müteakip, iade departmanımız ürünleri gözden geçirecek ve iade ücreti 3-10 gün arasında ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına yatırılmasını sağlayacaktır. 


- İade edeceğiniz ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ile, paket hasar görmemiş, kullanılmamış, çay ve gıda ürünleri için paketi açılmamış olmak kaydıyla “Çay Dükkanı” iletişim adresine Sürat Kargo vasıtasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargo şirketleriyle yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti Çay Dükkanı tarafından karşılanmaz. 

 

ÖNEMLİ: Faturanın alt kısmında yer alan iade formu mutlaka doldurulmalıdır, aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti “Çay Dükkanı” tarafından karşılanmaz. 

Kurumsal müşterilerimiz, kargo fiyatı dahil edilmeden ‘Ürün Birim Fiyatı x Adet + KDV’ formülüyle düzenlenmiş ‘İade Faturası’ düzenlemelidir. Tüzel kişilerce yapılan sipariş iadeleri, ‘İade Faturası’ düzenlenmediği takdirde kabul edilememektedir. 


İadelerle ilgili her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın. 


 

İade Adresi


Yukarıdaki şartları sağlayan sipariş iadelerinizi lütfen bu adrese gönderiniz: 


Alıcı:  Sürücü Oto. Teks. İnş. Pet. Mad. İth-İhr. San. Tic. Ltd. Lti.  / Çay Dükkanı  

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. Eğitim Mah. Hakkıbey Sok. Hidayet Apt. 2/4 Ziverbey/ Kadıköy İSTANBUL 

Telefon: 0530 307 64 84


 

Sipariş İptali


Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. İlgili ücret kredi kartına 7-14 gün içinde iade edilecektir. Bu süre bankalar tarafından belirlenmektedir. 


Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce veya dağıtıma çıkmadan önce iptal etmek isterseniz Çay Dükkanı Müşteri Hizmetleri’ne 0530 307 64 84 nolu telefon yoluyla ya da [email protected] adresine e-mail yoluyla değişim veya siparişin iptalini iletmeniz gerekmektedir. Çay Dükkanı’nda gördüğünüz tüm ürünler en fazla 72 saat içinde kargoya verilmektedir. Buna rağmen ,mümkün olduğunca aynı gün veya 24 saat içinde kargoya vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu nedenle siparişiniz kargoya teslim edilene kadar satın aldığınız üründe değişiklik talebinizi hızlı bir şekilde bize iletmeniz gerekmektedir. 


Kargoya teslim edilen siparişlerin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Satın almış olduğunuz üründen vazgeçmeniz halinde iade koşullarında yazan prosedürü uygulamanız gerekmektedir. Uluslararası Satışlar


“Çay Dükkanı” şu an için yalnızca Türkiye’de yaşayan müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürünlerimizin bulunduğunuz ülkeye gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ilgilendiğiniz ürünler ve yaşadığınız ülkeyle ilgili bize yazın. 


Talepler doğrultusunda yakın gelecekte yurtdışı gönderimlerimiz olacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.